Navštivte náš nový e-shop zzobchod.cz

otevřít

Okna

Dodáváme a instalujeme kvalitní okna různých materiálů. Našim dodavatelem oken je firma DRUTEX - největší výrobce plastových oken v Evropě.

otevřít

Vchodové dveře

Dodáváme a instalujeme kvalitní plastové vchodové dveře s různými mechanismy otevérání. Našim dodavatelem plastových dveří je firma DRUTEX.

otevřít

Interiérové dveře

Interiérové dveře lze použít ve vnitřních prostorech i jako vchodové dveře bytů. Dodáváme a instalujeme také protipožární dveře.

otevřít

Garážová vrata

Garážová vrata s různými technologiemi otevírání v mnoha barevných provedeních a velikostech. Poradíme, dodáme, nainstalujeme.

otevřít

Terasy SELT

Terasy jsou kompletně vyrobeny z hliníkových profilů, v široké škále barevného provedení, zastřešení teras je formou dálkově ovládaných lamel, osvětlení LED.

otevřít

Hliníková zábradlí

Zábradlí na míru z velmi kvalitního materiálu. Velmi kvalitní je také povrchová úprava, díky které materiál nepodléhá slunečním ani tepelným vlivům. Záruka až 10 let.

otevřít

Zámečnické práce

Příjmáme především nesériové,kusové zakázky jako např. výjezdové brány, ocelové dveře, mříže, ocelové konstrukce nebo také stavební zámečnické práce.

otevřít

Stavební práce

Provádíme klasické stavební práce na nových projektech a také při rekonstrukci bytů a domů, včetně zateplení. Zajišťujeme a stavíme také montované stavby.