Navštivte náš nový e-shop zzobchod.cz

Dodavatelé

Společnost DRUTEX se specializuje na výrobu oken, dveří, prosklených stěn a parapetních desek. Výrobní sortiment zahrnuje plastová a dřevěná okna a dveře. Široký sortiment výrobků nabízí našim Zákazníkům možnost vybrat si okna a dveře přesně podle svých představ či nároků.

Firma PORTA klade zvláštní důraz na získání nezbytných certifikátů a technických prohlášení, které jsou vydávány zkušebními ústavy a potvrzují deklarované vlastnosti výrobků požitých ve stavebnictví. Svým klientům nabízí dveře interiérové, vstupní vnitřní, vstupní venkovní, technické, které se používají jednak v obytných budovách tak rovněž v hotelech, kancelářích, veřejných budovách či v průmyslových provozech atd.

Česká firma tvořená zkušenými pracovníky s dlouholetou praxí v oblasti výroby, montáže i prodeje vrat. Filozofií firmy je vyrobit kvalitní výrobek za rozumnou cenu a s tím spojený spokojený konečný zákazník.

Český výrobce interiérových dveří a zárubní a tomuto oboru se věnuje od roku 1993, kdy se zabývali montážemi. Postupem času se společnost rozrostla o vlastní produkci. Na trhu si vybudovali jméno kvalitního českého výrobce. Zakládají si na spokojenosti zákazníka, která pramení z kvality výrobku.

Přední výrobce stínící a dekorační techniky v české a slovenské republice. Na českém trhu působí již od roku 1990. Firma zaměřená především na zákazníka usiluje o neustálý vývoj nových produktů, které mohou být spolehlivě a účinně realizovány a splní nejnáročnější požadavky zákazníků.

Společnost specializující se na výrobu PVC profilů pro stavebnictví, a to zejména vytlačování a polepování vnitřních a venkovních parapetů a vytlačování PVC profilů pro zateplování venkovních fasád budov.

Výrobce vchodových a interiérových dveří s dlouhou tradicí. Erkado je také spolehlivým dodavatelem dveřních výplní. Firma je byla několkrát oceněna cenou Fair play v oblasti sociální odpovědnosti podniků.

Nabízí široký sortiment tvarů a typů dveřních výplní s ohledem na moderní vzhled i kvalitu používaných materiálů. Vždy kladou důraz na kvalitu svých výrobků.

Nabízí zákazníkům kvalitní dveřní výplně ve vkusném a inovativním designu s ohledem na moderní trendy i kvalitu používaných materiálů.