Navštivte náš nový e-shop zzobchod.cz

Dřevěná okna SOFTLINE


Okna zhotovená z borovicového dřeva, nebo dřeva meranti v systému Softline (68, 78, 88 mm) se vyznačují svým moderním a estetickým vzhledem. Důvodem je forma zaoblených profilů, díky které získáváme oblé tvary s hladkou lesklou plochou. Dokonalou kvalitu a odolnost oken zhotovených v systému Softline zaručují třívrstvé lepené hranoly vysušené na odpovídající vlhkost. Dodatečně je životnost oken prodloužená impregnací. Spodní části rámů a křídel jsou opatřeny hliníkovými okapnicemi, jejichž tvar ladí s konturami celého okna. Konzervace dřevěných oken je jednoduchá, a netrvá déle než čištění oken.

Výhody oken SOFTLINE

-Vynikající estetika díky profilované zasklívací liště, podfrézování pod vnitřní parapet a termookapnice, která usnadňuje odtok vody.

-Trvanlivost laku díky hliníkové liště, která chrání dřevo před UV zářením a tekoucí vodou z okna v nejkritičtějších místech

  • Trvanlivost a stabilita konstrukce, díky ekologickému laku s nátěrem proti škůdcům a plísním. K výrobě je použité třívrstvé laminátové masivní dřevo, které se vysuší na požadovanou vlhkost a tímto jsou okna odolná proti kroucení a praskání
  • Vysoká kvalita je zaručena použitím těch nejkvalitnějších komponentů a použitím toho nejkvalitnějšího dřeva pro výrobu.
  • Ekologie - okna jsou vyrobená z přírodních materiálů a byla oceněna cenou Zelená Značka 2010 - ocenění za své vynikající vlastnosti a dodržování ekologických zásad výroby
  • Velmi dobré tepelně izolační parametry

Více barev


Široká škála barev (sada barev RAL, stejně jako barvení s viditelnou strukturou dřeva) splní individuální požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Všechny nátěry jsou šetrné k životnímu prostředí. Viz obrázek.

Izolační skla


Standardní zasklení se skládá z bezpečnostního skla float 4 mm, rámu šíře 16 mm a prostor mezi skly je vyplněn za účelem získání snížení součinitele prostupnosti tepla, vzácným plynem – argon.

Standartní bezpečnostní skla společnosti DRUTEX a.s. mají zvýšenou tepelnou izolaci a koeficient součinitele prostupnosti tepla je U = 1,0 dle EN-674.

Jako součást firemní politiky, zaměřené na plné přizpůsobení nabídky potřebám zákazníků společnost DRUTEX a.s. nabízí možnost vybrat jiný druh bezpečnostních skel, který odpovídá požadavkům zákazníka a tím bylo umožněno dosáhnout ještě větší bezpečnosti proti vloupání, proti hluku a nadměrnému slunečnímu záření.