Navštivte náš nový e-shop zzobchod.cz

Oplocení objektů

Poplastované pletivo od nás


Bezůdržbový a nejpoužívanější typ plotu, který je vhodný pro všeobecné použití v sadařství, zemědělství, zahradě, atd.... Zinkovaný drát společně s plastovanou úpravou zaručuje tomuto plotu životnost přes 20 let. Výhoda tohoto oplocení je v rozumné ceně komponentů, varialibitě a možnost použití i v nerovné terénu. Drát 2,7mm vč. poplastování a velikost ok 50mm zaručují maximální pevnost při zachování nízké ceny a dlouholeté životnosti.

Výrobek se vyznačuje mimořádnou odolností proti korozi a estetickým vzhledem. Jeho povrchová úprava, (extrudace), která je prováděna nanášením plastu na bázi PVC na žárově pozinkovaný ocelový drát zaručující dlouholetou životnost za přijatelnou cenu. (podstatně vyšší životnost oproti plastovaným pletivům na černý drát) Životnost pletiv je zejména dána velikostí ok a průměrem drátu z kterého se pletivo vyrábí. Proto dbejte na výběr pletiva z co nejsilnějšího drátu a s velikostí ok 50mm. U pletiv s menším průměrem drátu a větší velikostí ok ( 60mm) se jejich nižší výrobní cena značně odráží na kvalitě, životnosti a hlavně pevnosti pletiva. Velké množství našich zákazníků již povyměňovalo konkurenční pletivo z drátu 2,4 mm(nebo i slabší) za naše, jelikož slabší a málo pevné pletivo dosloužilo po jedné zimě nebo bylo zcela "zrušeno po návštěvě" středně velkého psa.

Použití


V zemědělství, sadařství, lesnictví, stavebnictví, k oplocení sportovišť, zahrad, rodinných domů, průmyslových objektů a parků. Barva jedová zeleň (RAL 6005) nebo výšky 100, 125, 150cm i hnědá.

Máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit?

Neváhejte zavolat na +420 608 424 895 nebo pište na zzstavby@zzstavby.cz